Про компанію

Історія нашої компанії «Аметист плюс» почалася у 2005 році, коли Анатолій Мартинюк, батько нашого нинішнього керівника, вирішив розпочати цукерковий бізнес у місті Дубно. Займаючись постачанням сухофруктів на Рівненську кондитерську фабрику, Анатолій розібрався у технологіях та основах кондитерського бізнесу, і започаткував власну компанію по виробництву цукерок.

Історія нашої компанії «Аметист плюс» почалася у 2005 році, коли Анатолій Мартинюк, батько нашого нинішнього керівника, вирішив розпочати цукерковий бізнес у місті Дубно. Займаючись постачанням сухофруктів на Рівненську кондитерську фабрику, Анатолій розібрався у технологіях та основах кондитерського бізнесу, і започаткував власну компанію по виробництву цукерок.

Стартували ми з напівручного виробництва, тому на той час підприємство мало змогу виготовляти лише 2 тонни цукерок на місяць. Тим не менш, навіть такий невеликий обсяг продукції було нелегко реалізувати, адже професійного досвіду у торгівлі Анатолій не мав.Цю проблему вирішив його син Андрій, який приєднався до команди у 2009 році. Він активно зайнявся налагодженням збуту, відправившись з продукцією по регіонах, та з першої ж спроби підписав кілька масштабних контрактів. З того часу компанія вийшла на новий рівень.

На сьогоднішній день, завдяки сучасному професійному обладнанню, максимальна потужність виробництва зросла до 50-60 тонн продукції на місяць. На нашому підприємстві діють два цехи зі своїми окремими лініями: в першому виготовляють горіхові різновиди цукерок, у другому – цукерки із сухофруктів. На початку існування компанії у нас було шість класичних позицій. Пізніше з’явилися й інші різновиди. Акцентів ми додаємо за допомогою різних добавок – ізюм, журавлина, мед. Сухофрукти, які ми використовуємо, різняться від чорносливу та кураги, до сушеної дині, персику, інжиру та фініків.

  

Щороку ми розширюємо лінійку продукції новими смаками. Секрети нашої рецептури – це постійні експерименти керівної команди разом з родинами. Дружини та діти – це перші наші дегустатори і «фокус-група» для нових рішень.

Ми не боїмося конкуренції. Навпаки, ставимося до неї позитивно, адже це стимул для розвитку. На кондитерському ринку триває така сама боротьба за споживача, як і на будь-якому іншому. Це змушує залучати всі зусилля та креативність нашої команди, щоб бути серед найкращих: створювати нові смаки, нові дизайнерські рішення, підключати цікаві маркетингові кампанії, заохочувати працівників ділитися своїми ідеями.

Деякі компанії намагаються зробити свою продукцію більш доступною за ціною, але це можливо лише за використанням дешевої сировини. Для нас якість має принципове значення. Так, ціни на нашу продукцію вище середніх, але ми не готові поступитися використанням якісних продуктів у своєму виробництві. Ми вважаємо, що якість товару - це повага до клієнтів, задля яких ми власне і працюємо.

Ми не боїмося конкуренції. Навпаки, ставимося до неї позитивно, адже це стимул для розвитку

Наших споживачів ми намагаємося дивувати не тільки вишуканим смаком, але й чудовим виглядом самої продукції. Ми створили сувенірні набори, кожен з яких є гідним подарунком навіть іноземному гостю чи діловому партнеру: «Рідна Україна», «Богдан Хмельницький», «Львів», «Вітання з Гуцульщини», «Ах, Одеса».

Незважаючи на успіхи, яких ми досягли, тема подальшого розвитку та оновлення - нагальна для нашої компанії. В 2018 році ми вирішили змінити назву бренду з “Аметист Плюс” на “ChoccoVia”, зробивши акцент на солодощах. Саме з цією назвою ми виходимо на європейський ринок, де наша продукція вже користується попитом.

У найближчому майбутньому ми також плануємо відкриття третього цеху, щоб збільшити потужності виробництва та об’єми поставок за кордон. Сьогодні перед нашою компанією відкриваються великі перспективи. Нам є куди зростати і ми будемо робити це разом з нашими споживачами, надихаючись новими ідеями та вдосконалюючись в деталях.

 

Понад 20-ть видів смачних шоколадних цукерок зі стиглими фруктами та ароматними горіхами Каталог продукції